bebek odalarında tablolar

Bebek odası dekorasyonu yapılırken en eğlenceli kısım duvarları süslemektir. Bebek odalarında tablolar, dekorasyonun en büyük tamamlayıcı öğesidir. Çocuklarımız için rahat ve huzurlu bir ortam yaratma amacıyla keyifli ve göze hoş gelen tabloları seçmek avantajlı olacaktır.

Çocukların odalarında daha keyifli ve verimli zaman geçirmeleri odalarını sevmelerine bağlıdır. Çocuk odasında tercih edilen her parçanın ayrı bir önemi olduğu için satın alınacak tabloların da özenle seçilmesi gerekir. Çocuğumuzun yaş grubuna ve gelişimine uygun renklerde çocuk tabloları seçmek önemlidir.

Bebek odası için tablo seçilirken renk ve desen tercihlerinde biraz daha yumuşak, göz yormayacak şekilde hareket etmek gerekir. Pastel tonlarda bebek odası resimleri ve bunlarla uyumlu süslemeler satın alınabilir. Duvar boyasıyla da uyumlu çocuk tabloları seçmek dekorasyonu tamamlayıcı olacaktır.

Bebek odalarında tablolar için:

  • Kırmızı
  • Sarı
  • Turuncu
  • Mavi
  • Yeşil
  • Mor gibi renkler tercih edilebilir.

Bebek için ayrıca; kedi, köpek, ayı, fil, tavşan gibi hayvanlar ile gökkuşağı, nehir, deniz, ağaç, dağ, yıldızlar gibi doğa öğelerinin olduğu tablolar satın alınabilir.

Bebek Odası Tablo ve Resim Önerileri

Bebek odası dekorasyonu, iç mekan dekorasyonları arasında en heyecanlı olan ve en keyifli şekilde yapılandır. Özellikle anneler bu konuda babalardan daha hassas olurlar ve her şeyi düşünürler. Bebek odası için tablo seçilirken ilk olarak odanın klasik ya da modern tarzda dekore edilip edilmediğine dikkat etmek gerekir. Birbirini tamamlayan uygun renk ve desen seçimleri ile daha uyumlu bir görüntü ortaya çıkacaktır.

  • Bebek odası yağlı boya tablolar

Bebek odası için tablolar dendiğinde aklıma çok güzel yağlı boya tablolar geliyor. Özellikle bebek odaları için üretilmiş olan bu tabloları büyük dekorasyon mağazalarında bulabilirsiniz. Yıllarca kullanabileceğiniz bebek odası tabloları, çocuklarınızın odasına şıklık katacak.

  • Anne – bebek resimleri

Son yıllarda anne ve bebeklerinin sulu boya ya da yağlı boya tabloları çok revaçta. Özel olarak çocuk tabloları sipariş verebildiğiniz dekorasyon sitelerinden bebeğiniz ile çektirmiş olduğunuz bir fotoğrafı tablo halinde satın alabilirsiniz. Duvarlarınızın anılarınızla süslenmesi de güzel olacak.

  • Rengarenk tablolar

Bebek odası resimleri arasında son yıllarda modern ve minimal çalışmalar da moda. Bebek odalarında tablolar için daha çok pastel renk tonlarına sahip olanları ve yumuşak, dinlendirici etkileri sayesinde bebeğinizin dikkatini dağıtmayacak olanları tercih edebilirsiniz. Ayrıca üzerinde sevimli baskılar olan bebek odası tabloları da çok güzeller.

Hem bebek hem de çocuk odalarının dikkat çeken noktalarından biri olan duvarlarda çocuğun ilgisini çekebilen aynı zamanda hayal gücünü geliştirecek yönde düzenlemeler yapabilirsiniz. Bebek odası dekorasyonu için eğlenceli tabloları satın alabilirsiniz.

Bebek odası için tablolar arasında benim en beğendiklerim:

Bebeğin dikkatini dağıtmaz aynı zamanda üzerindeki sevimli baskılar sayesinde ilgisini çekebilir.

Bebek odası için tablo alırken odanın ve eşyalarınızın renklerini göz önünde bulundurun. Sevimli hayvanlardan ve evinize keyif katacak motiflerden yana tercihinizi yapın…

PAYLAŞ
Önceki İçerikAnne Çocuk Etkinlikleri
Sonraki İçerikBebek Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır?
Doğayı, seyahat etmeyi, müzik ve dansı çok severim. Ama en çok da çocukları... Öğretmenlik bilgi ve deneyimlerimi anneliğime aktarmaya çalıştığım şu günlerde gözlemlediklerimi, araştırıp öğrendiklerimi, başardıklarımı ve çuvalladıklarımı sizlerle paylaşacağım… Umarım bu siteye göz gezdirirken hoş vakit geçirirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here