2017 çocuk modası

Son yıllarda çocuklarımızı da kendimize uydurduk. Bir moda merakıdır aldı başını gitti. Çocuklarımızı büyük adamlar, kadınlar gibi giydirmeye başladık. Onlara pahalı spor ayakkabılar, şapkalar, güneş gözlükleri ve çantalar aldık. Evet, artık bizim olduğu kadar onların da bir modası var.

2017 çocuk modası, zıt kıyafetlerin kombini ve karmaşık desenli parçaların kullanımı ile şekilleniyor. Bu yaz büyük çiçekli ve desenli kıyafetler de ilgi görüyor. Kırmızının yanında lacivert, mavi, beyaz ve gümüş tonları sıkça tercih edilmiş. Çocuklarımızı bu sene tam bir denizci gibi giydiriyoruz.

  • Baskılı ve sloganlı tişörtler

Bu sene çocuk giyim modası yetişkinlerde olduğu gibi baskılı ve sloganlı tişörtler barındırıyor. Erkek çocuklarda şort ile kız çocuklarda tütülerle kombinlenen baskılı tişörtler çok ilgi görüyor. Siz de çocuklarınız için sevdiği karakterlerin tişörtlerini alabilir, pantolonları, etekleri ve şortları ile kombinleyebilirsiniz.

  • Jean tulum

Çocuk giyimi gerçekten son yıllarda çığır açtı. Özellikle Jean modası çocuk giyimini de sardı. Taşlı, yırtık, desenli hatta taşlama modeller 2017 yılında sık sık karşımıza çıkıyor. Beyaz ya da renkli tişörtlerle kombinleyebileceğiniz Jean tulumlar da bu yılın gözdesi. Çocuklarınızın dolabında olsun derim ben.

  • Gömlek elbise

Çocuklar için moda tıpkı bizde olduğu gibi olmazsa olmaz modelleri kapsıyor. Ben şahsen gömlek elbiselere bayılıyorum. Minikler bu elbiselerin altına, tayt ya da dar bir Jean giyebilir. Hem trendy duran hem de çocuklarınızın daha şirin gözükmesini sağlayan gömlek elbiselerden birkaç tane mutlaka alın.

  • Beyaz ayakkabılar

2017’de beyaz spor ayakkabılar çocuk modası trendleri arasında. Kaliteli markalar çocuklar için çok güzel spor ayakkabılar üretiyorlar. Beyaz modellerden bir adet alarak Jean pantolonlar ya da gömlek elbiselerle kombinleyebilirsiniz. Çocuklarımız moda ikonu olacak yakında…

  • Sırt çantaları

1 yaşında bile olsalar çocuklarımız büyüklerden geri kalmıyorlar. 2017 çocuk modası bize büyük küçük demeden sırt çantası takmayı da aşıladı. Özellikle kız çocuklarımız buna bayıldılar. Renkli ve sevimli karakterlerle süslenmiş sırt çantaları çocuk kıyafetleri için tamamlayıcı bir unsur olarak görülüyor artık. Mutlaka siz de çocuklarınızın kıyafetlerine uyumlu bir iki adet çanta alın.

  • Hasır şapkalar

Çocuk giyim modası için aksesuarlara ağırlık verildiğini söyleyebilirim. Sıcak havalarda kurtarıcı olmasının yanında kızlarımızın şirin elbiselerine çok güzel eşlik ediyorlar. Renkli çantalarla da kombinlenebilen hasır şapkalardan çocuklarınız için birkaç model alın derim.

  • Çiçekli elbiseler

Birkaç yıldır çiçekli elbiseler hem yetişkin hem de çocuk giyimi için vazgeçilmez parçalardan biri haline geldi. Kızlarımızı şirin mi şirin gösteren çiçekli elbiseleri bir beden büyük alarak seneye de giydirebiliyoruz. Bebek kıyafetleri de aynı şekilde çiçekli ve renkli mi renkli.

  • Tüllü ve fırfırlı

Çocuklar için moda olan kıyafetler 2017 yılında fırfırlı ve tüllü etekler. Mini ve simli seçeneklerinin yanında şifon kumaşlardan da yapılıyorlar. Rengarenk etekler, çocuklarımızın ilgisini baya çekiyor.

2017 çocuk kıyafetleri için ayrıca birçok butik özel tasarımlar yapıyor. Yaratıcı ve farklı kıyafetleri denemek isteyen anneler butiklerden de alışveriş yapıyorlar. Artık fabrikasyon yerine çocuklarının da benzersiz parçalarla giyinmesi için yüksek miktarlarda para harcamayı göze alıyorlar. Aslıda çocuklar için moda, sevdikleri ve diledikleri kıyafetleri giymeleri elbette. Alışverişe çıktığınızda çocuklarınızın kendine yakışacağını düşündüğü kıyafeti almasına izin verin. Rahat ve güzel hissettiği her kıyafet ona yakışacaktır…

PAYLAŞ
Önceki İçerikOrtopedik Çocuk Ayakkabısı Almanın Avantajları
Sonraki İçerikHamile Kıyafeti Nasıl Seçilir?
Doğayı, seyahat etmeyi, müzik ve dansı çok severim. Ama en çok da çocukları... Öğretmenlik bilgi ve deneyimlerimi anneliğime aktarmaya çalıştığım şu günlerde gözlemlediklerimi, araştırıp öğrendiklerimi, başardıklarımı ve çuvalladıklarımı sizlerle paylaşacağım… Umarım bu siteye göz gezdirirken hoş vakit geçirirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here